Arne L. Hansen (1921-1909): Komposition. Litografi i farver, 1976.
Momsvare
Arne L. Hansen (1921-1909): Komposition. Litografi i farver, 1976. Sign. 97/110. Lysmål: 68 x 48 cm.
Dansk Banks samlinger. (cd)