Audo Copenhagen. Sæt på seks barstole, model 'Afteroom/Counter Chair' (6)
Momsvare
Audo Copenhagen. Sæt på seks barstole med stel af sortlakeret metal, ryg af sortlakeret mdf, sæde betrukket med brunt skind. Fremstillet hos Audo Copenhagen, model 'Afteroom/Counter Chair'. Sh. 73 cm. Fremstår med alm. brugsspor, herunder enkelte ridser og mærker, primært på stel. (6)
Proveniens: Danske Bank.