Birgit Krogh. Keramisk relief med landskab, hav og ubåd (cd)

Vurdering

DKK 1.900

Hørsholm

6569915

Birgit Krogh (f. 1937). Keramisk relief medlandskab, hav og ubåd. Sign. og dat. Birgit Krogh 86, samt navn til modtager under ubåden. 44x89 cm.

  • Kontakt os
  • Vurderingsdag info
  • Velgørenhed
  • English frontpage