BoConcept. Spisebord i eg med centerudtræk.

Vurdering

DKK 1.900

Odense

6573198

BoConcept. Spisebord i fineret eg med centerudtræk ,runde tilspidsede ben. H. 75. L. 140/185. B. 100 cm. Udstillingsmodel med minimale brugsspor.

  • Kontakt os
  • Vurderingsdag info
  • Velgørenhed
  • English frontpage