B&O. Pladespiller, Beogram TX, MMC 5 pickup

Vurdering

Roskilde

6572521

Bang & Olufsen. Beogram TX pladespiller med tangential arm med MMC 5 pickup. Fremstår med brugsspor, løs plade på kabinet (mangler lim). samt låg mekanisme slidt. Ej testet. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Fejl og mangler kan forekomme.

  • Kontakt os
  • Vurderingsdag info
  • Velgørenhed
  • English frontpage