Bred mønstret armlænke af 18 kt. guld. 62,8 gram

Vurdering

DKK 46.000

Aarhus

6564279

Bred mønstret armlænke af 18 kt. guld med detaljer af hvidguld. L. 19,5 cm., B. 24 mm. Monteret med kasselås med sikkerhedshasp. Stemplet 750 samt mester (Italienske hallmarks). Fremstår med alm. brugsspor. Vægt ca. 62,8 gram.

  • Kontakt os
  • Vurderingsdag info
  • Velgørenhed
  • English frontpage