Brouer, lav skænk, palisander, 1970'erne
Brouer, lav skænk af fineret palisander, massive mørke ben, front med skuffer og låger bag hvilke hyldeplads, 1970'erne. H. 79 B. 135 D. 50 cm. Aldersrelateret brugsspor, top med nuance-forskel.