Cecilie Manz. Minuscule lampebord
Cecilie Manz. Minuscule bord med plade af Hvid kompakt laminat , model CM300. Fremstillet ved Fritz Hansen. 64x64, H. 48 cm . Fremtår med lette Brugsspor. Enkelte ridser på bordplade.