Christian Hvidt. Tre stumtjenere

Vurdering

Aarhus

6571646

Christian Hvidt. Tre stumtjenere af massivt tapsamlet asketræ med fod og 8 ophængsarme af sortlakeret metal. H. 170 Ø. på fod 42,5 cm. Fremstår med brugsspor, ridser på fødder. (3)

  • Kontakt os
  • Vurderingsdag info
  • Velgørenhed
  • English frontpage
Brug af denne hjemmeside forudsætter accept af aftalerne om købs- og salgsbetingelser samt persondatapolitikCopyright Lauritz.com © 2023-2026Version: 1.4.19