Dansk jægerriffel model 1829

Vurdering

DKK 12.500

København

6571078

Dansk jægerriffel model 1829. Længde: 112 cm. Stemplet o lås, pibe og ladestok. Fremstår med stream og funktionel mekanik, slidt riffelgang samt med aldersrelaterede brugsspor.

  • Kontakt os
  • Vurderingsdag info
  • Velgørenhed
  • English frontpage