Dansk møbelproducent. Fritstående skrivebord, teak. 1960'erne.

Vurdering

DKK 1.900

Odense

6574316

Dansk møbelproducent. Fritstående skrivebord af fineret teaktræ, front med skuffer - 1 m/ nøgle, bagsiden med hylde, 1960'erne. H. 73 B. 138, D. 69 cm. Fremstår med alders- og brugsspor, herunder bl.a. skjolder på topplade.

  • Kontakt os
  • Vurderingsdag info
  • Velgørenhed
  • English frontpage