Dansk møbelproducent: Skrivebord- teaktræ
Dansk møbelproducent: Skrivebord fineret med teaktræ front med 2x3 skuffer samt midterskuffe. Nøgler medfølger. H 73 cm, B 126 cm, D 60 cm. Brugsspor, enkelte mærker.