Dansk møbelproducent, sofabord, teak, 1960'erne

Vurdering

Vejle

6564709

Dansk møbelproducent, sofabord af fineret og massivt teak, 1960'erne, H. 49 B. 150 D. 55 cm. Alm. aldersrelateret slitage, enkelte mærker.

  • Kontakt os
  • Vurderingsdag info
  • Velgørenhed
  • English frontpage