Dansk møbelproducent, sofabord, teak, 1960'erne
Dansk møbelproducent, sofabord af fineret og massivt teak, 1960'erne, H. 49 B. 150 D. 55 cm. Alm. aldersrelateret slitage, enkelte mærker.