Dansk møbelproducent: Sofabord - teaktræ

Vurdering

DKK 1.300

København

6567652

Dansk møbelproducent: Sofabord med hollandsk udtræk fineret med teaktræ. H 56 cm, B 54 cm, L 95/167 cm. Brugsspor, enkelte mærker.

  • Kontakt os
  • Vurderingsdag info
  • Velgørenhed
  • English frontpage