Dansk møbelproducent, spisebord med hollandsk udtræk, teak, 1960'erne

Vurdering

DKK 2.800

Vejle

6569491

Dansk møbelproducent, spisebord med hollandsk udtræk, af fineret og massivt teak, 1960'erne. H. 75 cm. L. 145 / 225 cm. B. 90 cm. Fremstår med brugsspor, nolge ridser og mærker.

  • Kontakt os
  • Vurderingsdag info
  • Velgørenhed
  • English frontpage