Dansk møbelproducent, spisebord med udtræk, palisander (3)
Dansk møbelproducent, spisebord med udtræk, udført i fineret og massiv palisander. H. Ø 120 / 220 cm. To tillægsplader a 50 cm. Fremstår med alm. slitage. (3)