Dansk møbelproducent: To skænke med reoloverdele - palisander (4)

Vurdering

DKK 7.400

Hørsholm

6572059

Dansk møbelproducent: To skænke med reoloverdele fineret med palisander. Bund med jalousilåger top med hylder. Fremstår med brugsspor, skjolder, finérafslag samt skader på den ene jalousilåge. H 219,5 cm, B 143 cm, D 46 cm. (4)

  • Kontakt os
  • Vurderingsdag info
  • Velgørenhed
  • English frontpage