Dragsted: Lille strøbøsse og marmeladekrukke på bakke (3)
Dragsted: Lille strøbøsse og marmeladekrukke (med glasindsats) på bakke. Alle dele stemplet Dragsted 1894/95. Brugsspor. Samlet vægt uden glasindsats 421 gram. (3)