Egill Jacobsen (1910-1998): 'Maskefigur'. Litografi i farver., 1983.
Momsvare
Egill Jacobsen (1910-1998): 'Maskefigur'. Litografi i farver., 1983. Sign. EJ 83, 76/100. Lysmål 62 x 46 cm