Ejler Bille. Komposition

Vurdering

DKK 1.300

Aarhus

6566720

Ejler Bille (1910-2004). Komposition, litografi. 75/264. Sign. Ejler Bille Bali 94. Lysmål 24 x 16 cm (40 x 31). (cd)

  • Kontakt os
  • Vurderingsdag info
  • Velgørenhed
  • English frontpage