Empire klapbord samt 2 stole. 19/20 årh. (3)
Empire klapbord H. 74 L. 88 B. 68 cm. 2 klapper à 25 cm. 1 skuffe (uden nøgle) samt 2 sortmalede stole med stibet betræk. Brugsspor. (3)