Festina herrearmbåndsur, model `Depose`

Vurdering

Vejle

6573481

Festina herrearmbåndsur, model `Depose` i urkasse af stål. Sort urskive med stregindex visning af dato, ugedag samt 24 timers visning. Quartz urværk. Monteret med original lænke af stål. Urkasse Ø. 44 mm. æske samt certifikat medfølger. Fremstår med brugsspor og overfladiske ridser. Uret gik på vurderingstidspunktet. Lauritz.com indestår ikke for funktionalitet og kender ikke servicehistorik på uret.

  • Kontakt os
  • Vurderingsdag info
  • Velgørenhed
  • English frontpage