Fire engelske marinemalerier (4)

Vurdering

Aarhus

6573697

Fire engelske marinemalerier i forgyldte rammer. Lysmål 19x24 cm. (34x39 cm). Olie på lærred opklæbet på plade. 1900-tallet. Sign. på bagsiden betegnet: 'Carvers & Guildrers Picture Makers & Restorers Englans' (4)

  • Kontakt os
  • Vurderingsdag info
  • Velgørenhed
  • English frontpage