Folmer Bendtsen (1907-1993): Parti fra Sydhavnen. Farvelitografi.

Vurdering

DKK 1.300

Hørsholm

6569953

Folmer Bendtsen (1907-1993): Parti fra Sydhavnen. Farvelitografi. Sign. Folmer Bendtsen. 275/480. lysmål: 50 x 73 cm.
Dansk Banks samlinger. (cd)

  • Kontakt os
  • Vurderingsdag info
  • Velgørenhed
  • English frontpage