Freddy Johnsen og Jostein Magerøy. Et par 'Backapp' røde stole. (2)

Vurdering

DKK 1.300

Roskilde

6574449

Freddy Johnsen og Jostein Magerøy. 'Backapp' ergonomisk stol. Kontorstol til styrkelse af ryg og bækkenmuskulaturen. Sadelformet sæde betrukket med rød stof. Sh. 55-72 cm. Backapp stolen har vundet den norske designpris 'Merket for god design'. Fremstår med brugsspor.
Proveniens: Danske Bank. (2)

  • Kontakt os
  • Vurderingsdag info
  • Velgørenhed
  • English frontpage