Gabriel Jensen: Dreng foran en bondegård, 1904

Vurdering

Hørsholm

6573190

Gabriel Oluf Jensen (1862-1930): Dreng foran en bondegård, olie på lærred, sign. Gabriel J. 1904, 35 x 46 cm.

  • Kontakt os
  • Vurderingsdag info
  • Velgørenhed
  • English frontpage