Gina Pellon (1926-2014): Figurkomposition. Litografi i farver.

Vurdering

Hørsholm

6570002

Gina Pellon (1926-2014): Figurkomposition. Litografi i farver. Sign. E/A VIII/X. Bladmål: 76 x 54. Glas itu.
Dansk Banks samlinger. (cd)

  • Kontakt os
  • Vurderingsdag info
  • Velgørenhed
  • English frontpage