Gina Pellon (1926-2014): Figurkomposition. Litografi i farver.
Momsvare
Gina Pellon (1926-2014): Figurkomposition. Litografi i farver. Sign. E/A VIII/X. Bladmål: 76 x 54. Glas itu.
Dansk Banks samlinger. (cd)