Glasskulptur med fugle.

Vurdering

Aarhus

6569255

Ubekendt glaskunstner / producent. Stor glasskulptur forestillende 4 fugle på en gren. L. 41 cm., H. 26 cm. Fremstår med alm. brugsspor, ridser. Usign.

  • Kontakt os
  • Vurderingsdag info
  • Velgørenhed
  • English frontpage