Gubi, Cinal Collection: Stor og lille fineret reolsektion, valnød (2)
GUBI. Cinal Collection væghængte reoler, egetræ (2) Aluminium, fineret med valnød. H. 28,5 cm, D. 30 cm og L. hhv. 43/86 cm. Vægbeslag medfølger. Fremstår med alm. brugsspor.