Gubi, Cinal Collection: Stor og lille fineret reolsektion, valnød (2)

Vurdering

DKK 1.300

Hørsholm

6569140

GUBI. Cinal Collection væghængte reoler, egetræ (2) Aluminium, fineret med valnød. H. 28,5 cm, D. 30 cm og L. hhv. 43/86 cm. Vægbeslag medfølger. Fremstår med alm. brugsspor.

  • Kontakt os
  • Vurderingsdag info
  • Velgørenhed
  • English frontpage