Holmris. Sæt på tre sortlakerede barstole (3)
Momsvare
Holmris. Sæt på tre barstole med sæde og ryg af sortlakeret træ, stel af sortlakaret metal. H. 107 cm. Sh. ca. 76 cm. Fremstår med brugsspor; én stol med ridser på sæde (3)
Proveniens: Danske Bank