Holmris. Sæt på tre sortlakerede barstole (3)

Vurdering

DKK 1.200

København

6569947

Holmris. Sæt på tre barstole med sæde og ryg af sortlakeret træ, stel af sortlakaret metal. H. 107 cm. Sh. ca. 76 cm. Fremstår med brugsspor; én stol med ridser på sæde (3)

Proveniens: Danske Bank

  • Kontakt os
  • Vurderingsdag info
  • Velgørenhed
  • English frontpage