I. L. Jensen, dennes skole. Opstilling med blomster i kurv, 1800-tallet

Vurdering

København

6571701

I. L. Jensen (1800-1856), dennes skole. Opstilling med blomster i kurv. Olie på lærred. Usign. 1800-tallet. 43 x 53 (51 x 61) cm.
Fremstår med let overfladesnavs; dubleret lærred.

  • Kontakt os
  • Vurderingsdag info
  • Velgørenhed
  • English frontpage