Jens Birkemose (1943-1922): Komposition. Litografi i farver.

Vurdering

DKK 1.900

Hørsholm

6570655

Jens Birkemose (1943-1922): Komposition. Litografi i farver. Sign. XIX/XXX. Lysmål: 85 x 59 cm.
Dansk Banks samlinger. (cd)

  • Kontakt os
  • Vurderingsdag info
  • Velgørenhed
  • English frontpage