Jens Jens Jørgen Thorsen . Indrammet litografisk udstillingsplakat Gallerie Asbæk Nov. 1987.

Vurdering

DKK 1.300

Odense

6567394

Jens Jørgen Thorsen (1932-2000). Indrammet litografisk udstillingsplakat Gallerie Asbæk Nov. 1987. Sign. og dedikeret i bly Thorsen . Lysmål 61x43 cm. ( 79x61 cm.)

  • Kontakt os
  • Vurderingsdag info
  • Velgørenhed
  • English frontpage