Jens Sinding Christensen. Parti fra Københavns havn, i baggrunden Vor Frue Kirkes tårn. (cd)
Jens Sinding Christensen (1888-1980). Parti fra Københavns havn med sejlskibe, i baggrunden Vor Frue Kirkes tårn. Olie på lærred. Sign. monogram. 34 x 49 cm. (43 x 53) cm. cd