Joachim Skovgaard: Eva og slangen, litografi
Joachim Skovgaard (1856-1933): Eva og slangen, litografi, signeret i trykket. Vundet af medlem i Den Fries Udstilling, etiket på bagsiden. Lysmål 60 x 46 cm