Johannes Andersen: Spisebord samt 6 stole - palisander (7)

Vurdering

DKK 7.400

Hørsholm

6573497

Johannes Andersen: Spisebord med hollandsk udtræk fineret med palisander H 74 cm, B 100 cm, L 173/193 cm samt 6 stole af palisander betrukket med læder i sæde og på ryg H 85 cm, SH 45 cm. Brugsspor og enkelte mærker. (7)

  • Kontakt os
  • Vurderingsdag info
  • Velgørenhed
  • English frontpage