Juan Carlos Fierro. Figurkomposition

Vurdering

Vejle

6568092

Juan Carlos Fierro (f. 1973, Columbia). Figurkomposition, skitse, olie på lærred, sign. Fierro. 80 x 80 cm. Uindrammet.

  • Kontakt os
  • Vurderingsdag info
  • Velgørenhed
  • English frontpage