Judith Fischer-Hansen: Komposition, litografi

Vurdering

Hørsholm

6557567

Judith Fischer-Hansen (f. 1952): Komposition, litografi, sign. Judith Fischer-Hansen 12/20 ea.
Bladmål 76 x 56 cm (93 x 72 cm)

  • Kontakt os
  • Vurderingsdag info
  • Velgørenhed
  • English frontpage