Kai Lindemann: Liggende kvindemodel, Litografi - 1988.

Vurdering

DKK 1.300

Hørsholm

6568798

Kai Lindemann: Liggende kvindemodel, Litografi - 1988. Sign. Lindemann - 88, 51/150. U.ramme. 56 x 76 cm. Ubrugt eksemplar.

  • Kontakt os
  • Vurderingsdag info
  • Velgørenhed
  • English frontpage