Kai Lindemann: Liggende kvindemodel, Litografi - 1988.
Kai Lindemann: Liggende kvindemodel, Litografi - 1988. Sign. Lindemann - 88, 51/150. U.ramme. 56 x 76 cm. Ubrugt eksemplar.