Kai Lindemann: Siddende kvindemodel, Litografi - 1986.

Vurdering

DKK 1.300

Hørsholm

6568797

Kai Lindemann: Siddende kvindemodel, Litografi - 1986. Sign. Lindemann, 40/150. U. Ramme. Ubrugt eksemplar. 76 x 56 cm.

  • Kontakt os
  • Vurderingsdag info
  • Velgørenhed
  • English frontpage