Karel Appel : abstrakt komposition. Litografisk tryk
Karel Appel : abstrakt komposition. Litografisk tryk . udgivet 1961. Usign. Indrammet. Lysmål: 32x25 cm. 49x42 cm. Der medfølger Certifikat fra KCM Galleries, Florida.