Knud Bøstrup. Landskabsparti. (cd)

Vurdering

Roskilde

6570878

Knud Bøstrup (1929-2011). Landskabsparti, olie på lærred, sign. 50 x 60 (68 x 78) cm. (cd)

  • Kontakt os
  • Vurderingsdag info
  • Velgørenhed
  • English frontpage