Knud Rasmussen, tilskrevet, sofabord, 1970'erne

Vurdering

Vejle

6567737

Sofabord med aluminiumsstel, klar glasplade med metaldekoration / relief under plade, bord-rammen er ant. designet af Jean René, 1970'erne. H. 47 x 140 x 80 cm. Fremstår med alm. slitage, bordplade med nogle ridser.

  • Kontakt os
  • Vurderingsdag info
  • Velgørenhed
  • English frontpage