Niels Roth Andersen. Konsolbord af mahogni
Momsvare
Niels Roth Andersen. Konsolbord af mahogni. H. 77 cm., L. 140 cm., D. 38 cm. Fremstår med brugsspor.
Proveniens: Danske Bank.