Niels Roth Andersen. Konsolbord af mahogni

Vurdering

København

6572488

Niels Roth Andersen. Konsolbord af mahogni. H. 77 cm., L. 140 cm., D. 38 cm. Fremstår med brugsspor.
Proveniens: Danske Bank.

  • Kontakt os
  • Vurderingsdag info
  • Velgørenhed
  • English frontpage