Kristian Devantier (1971-): Blomsterbad. Litografi i farver. 2005
Momsvare
Kristian Devantier (1971-): Blomsterbad. Litografi i farver. 2005. Sign. 110/135. Bladmål: 56 x 76 cm.
Dansk Banks samlinger. (cd)