Lievore Altherr Molina for Arper. Seks stole / kontorstole, model 'Palm' (6)
Momsvare
Lievore Altherr Molina for Arper. Seks stole / kontorstole, model 'Palm'. Drejbar stel og firpasfod af sortlakeret stål. Sæde og ryg betrukket med sort/hvid nistret møbelstof. H. 83 cm., sh. 52 cm. Fremstillet hos Arper, Italien. Fremstår med brugsspor, slidtage og pletter på betræk. Slør i stel. (6)
Proveniens: Danske Bank.