Lievore Altherr Molina. To stole, model Catifa (2)
Momsvare
Lievore Altherr Molina. To spisestole med drejbart stel af sortlakeret stål, formstøbt sæde betrukket med cognac farvet læder. Sh. 49 cm. Fremstillet hos Arper, Italien. Fremstår med almindelige brugsspor. (6)
Proveniens: Danske Bank.