Lisbeth Ellinor. 'Dans min elskede dans'. (cd)

Vurdering

Odense

6572882

Lisbeth Ellinor (f. 1959).'Dans min elskede dans'. Olie på lærred. Sign. monogram & på bagsiden Lisbeth Ellinor 2012 m.m. 45 x 35 cm. (49 x 39) cm. cd

  • Kontakt os
  • Vurderingsdag info
  • Velgørenhed
  • English frontpage