Lisbeth Ellinor. 'Dans min elskede dans'. (cd)
Lisbeth Ellinor (f. 1959).'Dans min elskede dans'. Olie på lærred. Sign. monogram & på bagsiden Lisbeth Ellinor 2012 m.m. 45 x 35 cm. (49 x 39) cm. cd