Louis Vuitton. Vintage rejsekuffert

Vurdering

København

6569001

Louis Vuitton. Vintage rejsekuffert i monogram kanvas med keder af kernelæder. Guldfarvet guld hardware. H. ca. 60 cm. D. 23 cm., B. 70 cm. Fremstår med kraftige brugsspor, herunder oxideret lynlåse, revner/huller i læder, slitage på hjørner samt klistermærker.

  • Kontakt os
  • Vurderingsdag info
  • Velgørenhed
  • English frontpage