Lysberg, Hansen & Therp. Sofabord af mahogni

Vurdering

DKK 1.900

Aarhus

6568584

Lysberg, Hansen & Therp. 20. årh. Sofabord af mahogni med bordplade af patineret guldbestukket skind. H. 54. L. 125. B. 65 cm. Udført hos Lysberg, Hansen & Therp. Fremstår med alderssvarende brugsspor.

  • Kontakt os
  • Vurderingsdag info
  • Velgørenhed
  • English frontpage